Мы в социальных сетях: Группа КНИЖКИН ДОМ в ВК |
Пн - Вс с до
| Войти или Зарегистрироваться
(063) 059-96-59
(096) 694-49-89
🔈

Ягідна фея Суничка. Чарівні історії

Ягідна фея Суничка. Чарівні історії Захопливі пригоди з яскравими малюнками.

Сміливо рекомендуємо вам купити книжку "Ягідна фея Суничка Чарівні історії", бо ця книжка заслуговує на самі високі оцінки!


Захопливі пригоди доповненні яскравими малюнками. Текст поданий короткими реченнями у невеличких блоках, такий формат полегшує читання.
Оце так! Равлик ненавмисно зачаклував сунички у саду маленької феї. Тепер вони смакують як банани, ванильний пудинг і ковбаски. Але у феї Суниченьки з’являється ідея! Хто прийде до неї у карнавальному костюмі, зможе скуштувати смачну суницю! А коли метелик Бібо потрапляє у халепу, фея Суниченька рятує його саме за допомогою зачаклованої суниці.

Книжка містить цікаві завдання та питання!


До серії «Книги Штефані Далє» для дітей віком від 4 років входять: «Чарівні історії», «Пригоди в Ягідному лісі», «Загадковий подарунок».

Художник Штефані Далє, перекладач Сергій Жежера.

Стиль автора, що відзначається добротою та світлою дітячою радісттю, а також чудові ілюстрації порадують всіх. Дивовижна особливість цього автора у тому, що всі ситуації в оповіданні вирішуються за законами доброти, співчуття до іншого, радісті і трішечки гумору.

Серія книжок про Суничку містить три категорії:

- книжка-картинка

- перша читанка у малюнках: прості оповідання з короткими рядками, великий шрифт, багато кольорових ілюстрацій;

- книжка для читання

Книга "Ягідна фея Суничка Чарівні історії" - відноситься до категорії "Перша читанка"

Щодо якості виконання книги: яскрава та чітка печать, сторінки з мелованого паперу гладенькі та товстенькі, як тоненький картон, що досить зручно для маленьких дитячих ручок. Дуже приємні на дотик!


Ягідна фея Суничка. Чарівні історії отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Контакты: Украина, г. Харьков
тел.:
(063) 059-96-59
(096) 694-49-89