Мы в социальных сетях: Группа КНИЖКИН ДОМ в ВК |
Пн - Вс с до
| Войти или Зарегистрироваться
(063) 059-96-59
(096) 694-49-89

Ягідна фея Суничка. Загадковий подарунок

Ягідна фея Суничка. Загадковий подарунок Вчимося читати! Неймовірно добра, красива та цікава книжка!


Дуже рекомендуємо вам купити книжку "Ягідна фея Суничка Загадковий подарунок", бо ця книжка заслуговує на самі високі оцінки!


Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для першого читання дітками. Захопливі пригоди доповненні яскравими малюнками. Малюнки спеціально заховані у тексті, щоб діти змогли асоціювати зображення предметів із відповідними словами.

Одного дня перед будиночком-чайником феї Сунички з’явився загадковий подарунок — коробка з великим бантом. Що б це могло бути? Фея розкрила коробку та знайшла... маленьку хмаринку, яка виглядала наче бджола. Та от лихо! Хмаринка вирвалась із коробки й одразу почала бешкетувати. Що робитиме фея Суниченька, і чи вдасться їй потоваришувати з бешкетнецею?
До серії «Книги Штефані Далє» для дітей віком від 4 років входять: «Чарівні історії», «Пригоди в Ягідному лісі», «Загадковий подарунок».
Художник Штефані Далє, перекладач Сергій Жежера.

Стиль автора, що відзначається добротою та світлою дітячою радістю, а також чудові ілюстрації порадують всіх. Дивовижна особливість цього автора у тому, що всі ситуації в оповіданні вирішуються за законами доброти, співчуття до іншого, радісті і трішечки гумору.

Серія книжок про Суничку містить три категорії:

- книжка-картинка

- перша читанка у малюнках: малюнки замість деяких слів, прості оповідання з короткими рядками, великий шрифт, багато кольорових ілюстрацій;

- книжка для читання

Книга "Ягідна фея Суничка Загадковий подарунок" - відноситься до категорії "Перша читанка"

Щодо якості виконання книги: яскрава та чітка печать, сторінки з мелованого паперу гладенькі та товстенькі, як тоненький картон, що досить зручно для маленьких дитячих ручок. Дуже приємні на дотик!

З повагою, Ваша Книжкова Фея

Книги издательства Ранок в интернет-магазине Книжкин Дом

Доставка по всей Украине

Ягідна фея Суничка. Загадковий подарунок отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Контакты: Украина, г. Харьков
тел.:
(063) 059-96-59
(096) 694-49-89