Мы в социальных сетях: Группа КНИЖКИН ДОМ в ВК |
Пн - Вс с до
| Войти или Зарегистрироваться
(063) 059-96-59
(096) 694-49-89

Ягідна фея Суничка. Пригоди в Ягідному лісі. Моя перша читанка

Ягідна фея Суничка. Пригоди в Ягідному лісі. Моя перша читанка Вчимося читати та називати предмети! Неймовірно добра, красива та цікава книжка!

Дуже рекомендуємо вам купити книжку "Ягідна фея Суничка Загадковий подарунок", бо ця книжка заслуговує на самі високі оцінки!

Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для першого читання дітками. Захопливі пригоди доповненні яскравими малюнками. Малюнки спеціально заховані у тексті, щоб діти змогли асоціювати зображення предметів із відповідними словами.

Ягідний ліс де живе маленька Фея дуже тихий та мирний, повний добрих мешканців, ала іноді тут трапляються найсправжні пригоди! Ось в ночі хтось шумить коло хатки-чайничка маленької Феї. Хто ж це може бути? Страшний грабіжник? Але не все так просто в Ягідному лісі і страшні страховиська часто живуть насправді лише у нашому уявленні! А ще як важливо вчасно прибирати у лісі! Велика газета стає для неї справжньою проблемою! Це теж одна з пригод Феї, та багато інших!

Тексти невеличких розповідей домальовані прекрасними яскравими картинками. Вчись читати та розмавляти!

Стиль автора, що відзначається добротою та світлою дітячою радістю, а також чудові ілюстрації порадують всіх. Дивовижна особливість цього автора у тому, що всі ситуації в оповіданні вирішуються за законами доброти, співчуття до іншого, радісті і трішечки гумору.

Серія книжок про Суничку містить три категорії:

- книжка-картинка

- перша читанка у малюнках: малюнки замість деяких слів, прості оповідання з короткими рядками, великий шрифт, багато кольорових ілюстрацій;

- книжка для читання

Книга "Ягідна фея Суничка Загадковий подарунок" - відноситься до категорії "Перша читанка"

Щодо якості виконання книги: яскрава та чітка печать, сторінки з мелованого паперу гладенькі та товстенькі, як тоненький картон, що досить зручно для маленьких дитячих ручок. Дуже приємні на дотик!

З повагою, Ваша Книжкова Фея

Книги издательства Ранок в интернет-магазине Книжкин Дом

Доставка по всей Украине

Ягідна фея Суничка. Пригоди в Ягідному лісі. Моя перша читанка отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Контакты: Украина, г. Харьков
тел.:
(063) 059-96-59
(096) 694-49-89