Мы в социальных сетях: Группа КНИЖКИН ДОМ в ВК |
Пн - Вс с до
| Войти или Зарегистрироваться
(063) 059-96-59
(096) 694-49-89

Таємне життя грошей

Таємне життя грошей

Рекомендуємо купити книгу "Таємне життя грошей" Кіри Вермонд для читання вашими дітьми, бо це дуже якісна, цікава та обгрунтована розповідь про гроші та все, що пов'язане з ними: витрати, заощадження, інвестиціі, благодійність, готівка, кредитки. Все те, в чому сучасна людина повинна добре орієнтуватися, щоб бути успішною та не попасти в халепу.

Відмічаєму цю книгу, як корисну для читання. Оформлення книги - якісне, красиве, інтересне. Рекомендуємо для подарунка.

Грамотная, обстоятельная, разумная и интересная беседа с ребенком о мире денег. В книге изложены все те знания, которые необходимы современному человеку об этой сфере, чтобы не растеряться в потоке рекламы, кредиток и кредитов и проч. Чтобы спокойно и грамотно обеспечивать свою жизнь и помогать тем, кто нуждается.


Вітаю, друзі! Хочете дізнатися таємницю? Гроші — то не просто гроші.

Усі знають, що гроші для людей важливі. Ми наполегливо працюємо, щоб заробити їх, мріємо виграти їх у лотерею, адже завжди хочеться отримати більше, ніж маєш. Але чому? І як усе це пов’язано із зефіром, слиною?

Книга «Таємне життя грошей» допоможе вам довідатися про те, як впливає на наше життя готівка і чому вона більш значуща, ніж банківські рахунки та навіть великі інвестиції. Ґрунтуючись на різноманітних джерелах, від старовинних казочок до новітніх досліджень, автор цієї книжки розплутує загадкові шляхи грошей і розкриває, що воно таке насправді — ота химерна, захоплива й водночас невід’ємна частина життя кожного. Навіть вашого, друзі.


Купити книги Видавництва Віват Фактор Харків Україна

Таємне життя грошей отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Контакты: Украина, г. Харьков
тел.:
(063) 059-96-59
(096) 694-49-89